13.08.2015. 17:19
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas "Dynamo" šodien pārbaudes spēlē pārspēja Podoļskas "Vityaz" (3:1). Ar izšķirošo vārtu guvumu izcēlās arī dinamiešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, savukārt pēdējā vārtu guvumā asistēja Kaspars Daugaviņš.

Maskavas mēra kausa izcīņa šajās dienās notiek dinamiešu jaunajā mājas arēnā - VTB Ledus pilī. Starta mačā "Dynamo" latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš spēlēja pirmajā maiņā ar Konstantīnu Gorovikovu un Maksimu Pestuško, savukārt otrajā maiņā mūsu Mārtiņš Karsums darbojās ar Alekseju Cvetkovu (Daniilu Tarasovu) un Anselu Gaļimovu.

Pirmajā periodā vārti netika gūti. Otrajā periodā pēc Karsuma noraidījuma pretiniekiem bija lielais vairākums, taču dinamieši noturējās. Turpinājumā vārtus guva piemaskavieši, bet maskavieši minūtes laikā sniedza atbildi (1:1). Trešajā periodā Ansels Gaļimovs izvirzīja Mārtiņu Karsumu izgājienā pret vārtsargu, un latvietis izrādījās pietiekami meistarīgs - pretinieku mūris tika cauršauts (2:1). Pēdējie vārti tika gūti vairākumā: maskaviešu kluba leģionāri Kaspars Daugaviņš un Juso Hietanens piespēlēja, bet krievu aizsargs Aleksandrs Osipovs iemeta (3:1).

Šajā pārbaudes turnīrā Maskavas "Dynamo" nākamā spēle būs sestdien pret Maskavas "Spartak".

Izmantotie resursi:dynamo.ru

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa