08.11.2013. 21:31
Artūram Kuldam vairākumā atklājot rezultātu un Mārtiņam Karsumam un Mikam Indrašim otrās trešdaļas ievadā izceļoties ar 41 sekundes intervālu, šovakar Latvijas valstsvienība pārbaudes spēlē ar 4:1 savā laukumā pieveica Krievijas hokejistus. Miķelis Rēdlihs 14 sekundes pirms noslēguma raidīja ripu tukšajā sāncenšu cietoksnī, bet Latvijas vārtsargs Edgars Masaļskis tika galā ar 23 metieniem.

Informācija tiek papildināta...

Edgars Masaļskis (Elvis Merzļikins); Jēkabs Rēdlihs - Krišjānis Rēdlihs, Artūrs Kulda - Oskars Bārtulis, Kristaps Sotnieks - Guntis Galviņš, Māris Jass; Miķelis Rēdlihs - Kaspars Daugaviņš - Mārtiņš Karsums, Miks Indrašis - Armands Bērziņš - Kaspars Saulietis, Gints Meija - Vitālijs Pavlovs - Roberts Jekimovs, Ronalds Ķēniņš - Juris Štāls - Koba Jass, Raimonds Vilkoits.

Vārti: 8:37 Kulda (Karsums, Daugaviņs, vair.) 1:0, 20:33 Karsums (Daugaviņš, M. Rēdlihs) 2:0, 21:14 Indrašis (Bērziņš, Kulda, vair.) 3:0, 53:16 Paņkovs (Sergejevs) 3:1, 59:46 M. Rēdlihs (Karsums, tukšos vārtos) 4:1Soda minūtes: 10:10Metieni: 24:24Vārtsargi: Edgars Masaļskis - Staņislavs Gaļimovs

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa