24.11.2013. 19:26

Karsums darbojās savas komandas trešajā maiņā, bet pēc viņa piespēles otrās trešdaļas 14.minūtē neizšķirtu 3:3 vairākumā panāca Leonīds Komarovs.

Spēles 11.minūtē pēc latvieša pārkāpuma uz «Dinamo» vārtiem tika nozīmēts soda metiens, kuru viesi realizēja un tobrīd panāca neizšķirtu 1:1. Cīņas gaitā Maskavas klubs atspēlējās no atrašanās iedzinējos ar 1:3, gūstot četrus vārtus pēc kārtas.

Pēdējās piecās spēlēs Karsums guvis trīs vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles. Tāpat viņam nesen bija sešu maču rezultativitātes sērija, kuras laikā latvietis guva sešus vārtus un izpildīja trīs rezultatīvas piespēles.

Šoreiz latvietis uz ledus pavadīja 14 minūtes un 21 sekundi, veicot divus metienus pa vārtiem un zaudējot vienīgajā iemetienā. Tāpat viņš bloķēja vienu metienu, veica vienu spēka paņēmienu un izprovocēja vienu noraidījumu.

Šīs sezonas 30 spēlēs Karsums guvis 14 vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA