24.11.2014. 21:58
Mārtiņš Karsums pirmdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Maskavas «Dinamo» komandai ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienos uzveikt Mitišču «Atlant» vienību Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā.

• Pārtrūkst Rīgas «Dinamo» uzvaru sērija šodien
  • «Salavat Julajev» pārliecinoši zaudē «Avtomobilist» šodien

Karsums ar rezultatīvu piespēli izcēlās mača piektajā minūtē, kad Maksims Karpovs guva vārtus un atklāja mača rezultātu.

Harija Vītoliņa trenētā «Dinamo» komanda panāca 2:0 vadību, taču «Atlant» atspēlējās un panāca neizšķirtu.

Uzvarētājs noskaidrojās pēcspēles metienu sērijā, kur pārāki bija «Dinamo» hokejisti. Maskavas klubam šosezon šis bija pirmais panākums pēcspēles metienos, jo iepriekšējās divās reizes «Dinamo» piedzīvoja zaudējumu.

Karsums laukumā pavadīja 17 minūtes un 28 sekundes, kā arī izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem.

«Dinamo» rindās Kaspars Daugaviņš nospēlēja 20 minūtes un 21 sekundi, izdarīja divus metienus un uzvarēja vienu iemetienu, kā arī realizēja vienu no diviem pēcspēles metieniem.

Rietumu konferences turnīra tabulā «Dinamo» ar 61 punktu 30 mačos ieņem 4.vietu, savukārt «Atlant» ar 40 punktiem tikpat spēlēs atrodas 9.pozīcijā.

Karsums šosezon 27 mačos guvis trīs vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles, bet Daugaviņš izcēlies ar deviņiem gūtiem vārtiem un 11 rezultatīvām piespēlēm 30 spēlēs.