28.10.2016. 22:15

Iepriekšējā spēlē "Dynamo" pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 pārspēja Rīgas "Dinamo", bet šodien, aizvadot otro spēli pēc kārtas savā laukumā, uzņēma Helsinku "Jokerit", kas iepriekš, tāpat kā "Dynamo", bija izcīnījusi divas uzvaras pēc kārtas.

Šodien gan mājinieki vārtiem uzbruka ne tikai biežāk, bet arī precīzāk. Otrās trešdaļas sākumā "Dynamo" atklāja spēles rezultātu, bet pēdējās trešdaļas piektajā minūtē pārsvaru dubultoja. Otro vārtu guvumā Anselam Gaļimovam asistēja Aleksejs Cvetkovs un arī Mārtiņš Karsums. Nepilnas divas minūtes pirms beigām viesi nomainīja vārtsargu pret papildus laukuma spēlētāju, un maskavieši šo iespēju izmantoja, lai ar vēl vieniem vārtiem pieliktu punktu mačam - 3:0.

Mārtiņš Karsums uzvarētāju sastāvā uz ledus bija 17 minūtes un 27 sekundes, izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli, reizi meta pa vārtiem, uzvarēja abos iemetienos, izdarīja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu. Karsums šajā sezonā izcēlies ar četriem gūtiem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

"Jokerit" rindās Artūrs Kulda laukumā bija 16 minūtes un 54 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus, reizi bloķēja metienu un saņēma divas soda minūtes par saķeršanos ar Artjomu Fjodorovu.

"Dynamo" šis bija trešais panākums pēc kārtas un uzvaru sēriju komanda centīsies turpināt 9. novembrī, mājās uzņemot Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Sanktpēterburgas SKA. Savukārt "Jokerit" jau rītdien viesos tiksies ar Jaroslavļas "Lokomotiv".