26.09.2016. 22:45
Latvijas izlases hokejists Mārtiņš Karsums pirmdien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) ar rezultatīvu piespēli piedalījās Maskavas «Dinamo» komandas uzvaras vārtu guvumā papildlaikā, palīdzot vienībai savās mājās ar 4:3 (1:0, 0:3, 2:0, 1:0) izraut uzvaru pret Jaroslavļas «Lokomotiv», kur par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs.

«Dinamo» pēc neveiksmīga otrā perioda, kurā ielaida trīs vārtus, otrajā spēja panākt neizšķirtu, piedevām izlīdzinājums 3:3 tika gūts vien 43 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad precīzs bija aizsargs Mets Robinsons, kurš pirms trīs sezonām spēlēja Rīgas «Dinamo». Tobrīd laukuma saimnieki bija nomainījuši vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

Savukārt papildlaikā trešās minūtes izskaņā Karsums asistēja Aleksejam Cvetkovam, kurš guva savus otros vārtus mačā, nodrošinot Maskavas klubam uzvaru.

Karsums spēlēja 15 minūtes un 19 sekundes, pa vārtiem nemeta, taču izpildīja piecus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un uzvarēja divos no četriem iemetieniem.

Šosezon Karsums 11 KHL spēlēs izcēlies ar diviem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

Maskavas «Dinamo» pārtrauca divu zaudējumu sēriju, piedevām iepriekšējās divās spēlēs viņi nespēja gūt vārtus, savukārt «Lokomotiv» pārtrūka divu panākumu sērija.

Tikmēr citā spēlē Minskas «Dinamo» viesos aizvadīja teicamas trešā perioda beigas, jo septiņu minūšu laikā guva četrus vārtus un ar 5:3 (1:2, 0:1, 4:0) uzvarēja Kazaņas «Ak Bars» komandu.

Uzvarētājiem izcili nospēlēja Aleksandrs Materuhins, kurš guva divus vārtus un divas reizes asistēja partneriem. Vēl 54.minūtes sākumā Minskas klubs zaudēja ar 1:3, taču tad realizēja vairākumu, pēc tam minūtes laikā guva vēl divus vārtus, bet piekto ripu mača pēdējā minūtē jau iemeta tukšos «Ak Bars» vārtos.

Vēl vienā spēlē Austrumu konferences līderu duelī pašreizējā Gagarina kausa īpašniece Magņitogorskas «Metallurg» viesos ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) uzvarēja Omskas «Avangard» hokejistus.

Uzvarētājiem vārtus guva Deniss Kazionovs, Daniss Zaripovs un Sergejs Mozjakins, kamēr mājiniekiem izcēlās Aleksandrs Kučerjavenko.

«Metallurg» rezultātu atklāja jau otrās minūtes sākumā, kad precīzs bija Kazionovs, taču «Avangard» jau pēc 83 sekundēm atjaunoja neizšķirtu.

Otro reizi spēlē Magņitogorskas komanda vadību ieguva cīņas 36.minūtē, bet mača izskaņā Mozjakins, kurš septembra vidū kļuva par visu laiku labāko Krievijas čempionātu vārtu guvēju, raidīja ripu tukšos pretinieku vārtos.

Mozjakins ar deviņiem gūtiem vārtiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm atrodas šīs sezonas KHL rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī.

«Metallurg» izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas un ceturto pēdējos piecos mačos, bet «Avangard» komandai pārtrūka četru uzvaru sērija, kuras laikā viņi pagājušajā nedēļā viesos ar 2:1 uzvarēja arī Rīgas «Dinamo».

Visas līgas un Rietumu konferences līdere ar 34 punktiem 14 spēlēs ir Maskavas CSKA komanda, kurai ar 30 punktiem 13 spēlēs seko Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, bet vēl divi punkti mazāk ir Kaspara Daugaviņa pārstāvētajai un Pētera Skudras trenētajai Ņižņijnovgorodas «Torpedo».

Savukārt Maskavas «Dinamo» ar 23 punktiem ieņem sesto vietu konferencē.

Tikmēr Rīgas «Dinamo», kas šosezon uzvarējusi vien divos no 12 aizvadītajiem mačiem, ar sešiem punktiem ir pēdējā starp 14 komandām konferencē, kā arī ieņem pēdējo vietu visā līgā, kurā spēlē 29 vienības. Jau šobrīd rīdziniekus no astotās pozīcijas konferencē šķir 13 punkti.

Tikmēr Austrumu konferencē līdere ar 29 punktiem 14 spēlēs joprojām ir «Avangard», bet tagad Magņitogorskas «Metallurg» komandai ir 25 punkti 13 mačos, kamēr trešā ar 22 punktiem ir Novosibirskas «Sibirj».

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa