19.11.2013. 12:26

• Karsums gūst vārtus un veic rezultatīvu piespēli «Dinamo» uzvarā 2013. g. 17. novembris
  • Karsuma vārti papildlaikā atnes uzvaru Maskavas «Dinamo» 2013. g. 15. novembris

Aizvadītajā mačā Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā «Dinamo» ar rezultātu 4:1 viesos uzveica Habarovskas «Amur» klubu.

27 gadus vecais Karsums pirmo punktu šajā cīņā nopelnīja pirmajā periodā, bet otro rezultatīvo piespēli latvietis veica trešajā trešdaļā, palīdzot «Dinamo» tikt pie panākuma.

Latvijas izlases uzbrucējs laukumā pavadīja tikai desmit minūtes un 27 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un izdarīja trīs spēka paņēmienus.

LASI TVNET: Karsums atzīts par Eiropas oktobra labāko hokejistu

Ar «hattrick» šajā cīņā izcēlās Maksims Karpovs, bet vēl reizi precīzs bija Aleksejs Cvetkovs. Savukārt «Amur» komandā vienīgos vārtus guva Dmitrijs Tarasovs.

Šīs sezonas 27 spēlēs Karsums guvis 13 vārtus un izdarījis 7 rezultatīvas piespēles.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā «Dinamo» ar 58 punktiem 28 mačos ieņem otro vietu, bet «Amur» ar 26 punktiem atrodas 13. pozīcijā Austrumu zonā.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]