05.03.2015. 20:52
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē šovakar Mārtiņš Karsums guva vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli, palīdzot Maskavas "Dynamo" ar 7:3 sagraut Jaroslavļas "Lokomotiv".

Rietumu konferences spraigākajā ceturtdaļfināla sērijā starp Maskavas "Dynamo" un Jaroslavļas "Lokomotiv" tika aizvadīta piektā spēle. Harija Vītoliņa trenētais "Dynamo" savā laukumā izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 7:3 un sērijā izvirzījās vadībā ar 3:2 (līdz četrām uzvarām).

Četras no septiņām ripām Maskavas kluba hokejisti iemeta otrajā periodā. Viens no četriem precīzajiem metieniem Mārtiņa Karsuma kontā (latviešu uzbrucējs panāca 4:1) – viņam arī piespēle citā vārtu guvumā otrajā trešdaļā, kad Janne Jalasvāra panāca 3:1 "Dynamo" labā. Karsums kopumā spēlēja 14 minūtes un 23 sekundes un izcēlās ar trim metieniem, neveiksmi vienīgajā iemetienā, vienu bloķētu ripu un trim spēka paņēmieniem. Kaspars Daugaviņš 15 minūšu un 15 sekunžu laikā izcēlās ar vienu piespēli (42. min., 7:1) un divām soda minūtēm.

Jāpiebilst, ka "Dynamo" realizēja septiņus no 18 metieniem. Sērijas sestā spēle notiks parīt (Jaroslavļā).

Tikmēr KHL sezona šodien noslēdzās Pētera Skudras trenētajam Ņižņijnovgorodas "Torpedo", kas sērijas piektajā spēlē ar 0:2 piekāpās Sanktpēterburgas SKA. Sanktpēterburgas panākumu nodrošināja Toni Mortensona un Patrika Toresena vārti pirmajā trešdaļā un 22 atvairītie metieni SKA vārtsarga Mikko Koskinena izpildījumā.

Nākamajā kārtā iekļuva arī Helsinku "Jokerit", kas savā laukumā ar 7:1 sagrāva Minskas "Dinamo". Katrā no pirmajiem diviem periodiem Somijas klubs iemeta pa trim ripām, bet goda vārtus Minska guva nepilnas trīs minūtes līdz mača beigām.