19.11.2014. 21:00
Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums trešdien guva vārtus, bet cits latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš iekrāja rezultatīvu piespēli, palīdzot Harija Vītoliņa un Viktora Ignatjeva pārstāvētajai Maskavas «Dinamo» komandai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) uzvarēt Hantimansijskas «Jugra».

• Daugaviņa vārti palīdz Maskavas klubam uzvarēt «Avangard» 2014. g. 6. novembris
  • Rīgas «Dinamo» pilnu tribīņu priekšā apspēlē Maskavas «Dinamo» 2014. g. 16. novembris

Karsums trešās trešdaļas 11.minūtē panāca spēles gala rezultātu, izmantojot lielisku partnera piespēli uz vārtu tālo stabu un raidot ripu tīklā.

Savukārt Daugaviņš neilgi pirms tam palīdzēja mājiniekiem panākt 3:1 sev par labu, kad vairākumā ar piespēli lieliski atrada nepiesegtu Maksimu Pestuško.

Karsums darbojās «Dinamo» otrajā maiņā, uz ledus pavadot 13 minūtes un 50 sekundes. Viņa kontā četri metieni pa vārtiem, zaudējums vienīgajā iemetienā un trīs spēka paņēmieni.

Savukārt mājinieku pirmajā maiņā spēlējošais Daugaviņš uz ledus pavadīja 15 minūtes un 36 sekundes, iekrājot divus metienus pa vārtiem, uzvaru vienīgajā iemetienā, divas noraidījuma minūtes un vienu spēka paņēmienu.

Karsums šīs sezonas 26 spēlēs guvis četrus vārtus un iekrājis trīs rezultatīvas piespēles. Savukārt Daugaviņš 29 mačos guvis deviņus vārtus un veicis 11 piespēles, esot viens no savas komandas rezultatīvākajiem spēlētājiem.

Maskavas klubs pagājušajā svētdienā Rīgā pret vietējo «Dinamo» komandu pārtrauca četru uzvaru sēriju, bet nu atgriezies uz uzvaru takas. Savukārt «Jugra» vienība tagad piedzīvojusi četras neveiksmes pēc kārtas.

Ar 59 punktiem 29 spēlēs Maskavas «Dinamo» ieņem Rietumu konferences kopvērtējuma ceturto vietu.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161