27.09.2014. 16:41
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šodienas spēlē latviešu uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš otrajā periodā iemeta pa ripai. Viņu pārstāvētais Maskavas "Dynamo" izbraukumā pārspēja Oskara Bārtuļa jauno klubu Astanas "Barys" (2:1). Piektā uzvara pēc kārtas.

Pirmajā periodā ritēja līdzvērtīga spēkošanās, mazliet vairāk uzbruka viesi no Maskavas, taču rezultāts saglabājās sākotnējais (0:0). Otrā perioda sākumā savu vārdu teica latviešu uzbrucēji. 22. minūtē precīzs bija Mārtiņš Karsums, bet pēc 101 sekundes izcēlās arī Kaspars Daugaviņš (2:0). Pirmajā gadījumā burzmu vārtu priekšā izmantoja viens latvietis un raidīja ripu astaniešu nepiesegtajos vārtos. Pēc nepilnām divām minūtēm otrs latvietis vārtu priekšā bija pārāks cīņā ar mājinieku aizsargu, un vārtsargs vairs nebija glābējs. Turpinājumā jau aktīvāk darbojās mājinieki, un perioda vidū viņu pūliņi vainagojās deficīta samazinājumā (2:1).

Trešajā periodā Harija Vītoliņa un Viktora Ignatjeva trenētie dinamieši nosargāja sev labvēlīgo rezultātu. Maskavas klubs izcīnīja savu piekto uzvaru pēc kārtas un pakāpās uz 3. pozīciju Rietumu konferencē.

Šajā spēlē aizsargs Oskars Bārtulis laukumā bija 22:34 minūtes (otrs lielākais rādītājs komandā) un izpildīja 3 metienus pa vārtiem. Otrās maiņas uzbrucējs Mārtiņš Karsums laukumā bija 12:47 minūtes, izpildīja 3 metienus, guva vienus vārtus, bloķēja vienu metienu, kā arī sekmīgi cīnījās divos iemetienos. Pirmās maiņas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš laukumā bija 16:35 minūtes, izpildīja 4 metienus, guva vienus vārtus un bloķēja divus metienus. Pēc šodienas mača Daugaviņš ir kļuvis par "Dynamo" labāko bombardieri - desmit spēlēs viņam ir 7 (5+2) punkti, savukārt Karsums tikpat mačos iekrājis 2+0.