15.02.2015. 19:12
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē šodien ar vārtu guvumiem izcēlās Latvijas izlases uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš, palīdzot Maskavas "Dynamo" ar 2:0 pārspēt citu Krievijas galvaspilsētas klubu CSKA.

Maskavas klubu cīņā rezultāts tika atklāts otrā perioda ievadā, kad Iļju Sorokinu CSKA vārtos pārspēja Mārtiņš Karsums. Šodien izcēlās arī otrs Maskavas "Dynamo" latviešu uzbrucējs - Harija Vītoliņa trenētās komandas otros vārtus guva Kaspars Daugaviņš.

Daugaviņš pavadīja laukumā 17 minūtes un 23 sekundes, realizēja vienu no trim metieniem, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja vienīgajā iemetienā un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Karsuma rēķinā trīs metieni, 2/4 iemetienos, viena bloķēta ripa un viens spēka paņēmiens 17 minūšu un četru sekunžu laikā.

Astanas "Barys" bez diskvalificētā Oskara Bārtuļa ar 5:3 uzvarēja Habarovskas "Amur". Latvijas aizsarga pārstāvētajai komandai ir 81 punkts 56 spēlēs, kas ļauj ieņemt sesto vietu Austrumu konferencē.

Aizsargu trenera Andreja Maticina pārstāvētais Vladivostokas "Admiral" turpina cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs. Šodien "Admiral" ar 3:1 pārspēja Omskas "Avangard", kas vietu Gagarina kausa izcīņā jau ir garantējis. Vladivostokas vienība ar 73 punktiem 57 spēlēs ieņem devīto vietu Austrumu konferencē, no astotajā vietā esošā Jekaterinburgas "Avtomobilist" atpaliekot par vienu punktu (56 spēlēs).

Tikmēr Georgijs Pujacs netika iekļauts Ņižņekamskas "Neftekhimik" pieteikumā spēlē ar Kazaņas "Ak Bars". Arī "Neftekhimik" turpina cīņu "play-off", šodien uzvarot ar 2:1 un no "Avtomobilist" atpaliekot par četriem punktiem.

Artūrs Kulda pavadīja laukumā nepilnas 18 minūtes (17:54), vienreiz meta pa vārtiem un bloķēja divus metienus, bet viņa pārstāvētais Ufas "Salavat Yulaev" ar 2:5 piekāpās Novokuzņeckas "Metallurg". "Salavat Yulaev" ir 80 punkti 57 spēlēs un septītā vieta Austrumu konferencē.

Pētera Skudras trenētais Ņižņijnovgorodas "Torpedo" ar 3:1 pārspēja Zagrebas "Medveščak". "Torpedo" Rietumu konferencē ir septītajā vietā ar 84 punktiem 56 spēlēs. Rīgas "Dinamo" no "play-off" zonas ir 12 punktu attālumā, tādējādi rīdziniekiem ne tikai jācer uz pašu uzvarām pamatlaikā, bet arī uz to, ka "Sochi" neizcīnīs punktus.