27.11.2015. 19:09
Ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā piektdien izcēlās latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, palīdzot Maskavas «Dinamo» komandai, kuru trenē Harijs Vītoliņš, izbraukumā ar 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) pārspēt Jekaterinburgas «Avtomobilist».

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē pēc diviem Maksima Pestuško gūtiem vārtiem Maskavas klubs bija izvirzījies vadībā ar 2:0, turklāt otrajā no šiem vārtu guvumiem ar piespēli piedalījās arī Karsums. Kaut trešās trešdaļas sākuma daļā soms Ēro Elo samazināja deficītu, mača atlikušajā laikā divus vārtus guva Konstantīns Gorovikovs, un galvaspilsētas klubs svinēja uzvaru.

Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku raidījumu.

Līdz ar to Maskavas «Dinamo» pārtrauca divu zaudējumu sēriju, bet pirms tam tā bija uzvarējusi četrās cīņās pēc kārtas.

Latvijas uzbrucējs šosezon 34 aizvadītajās spēlēs guvis desmit vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr astoto zaudējumu pēc kārtas piektdien piedzīvoja Podoļskas «Vitjaz» hokejisti, kas ar 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) izbraukumā piekāpās Čeļabinskas «Traktor».

Ar 72 punktiem 36 spēlēs KHL Rietumu konferences līdere ir Jaroslavļas «Lokomotiv» komanda, kas ceturtdien izbraukumā ar 3:0 pārspēja Latvijas vienību Rīgas «Dinamo», bet Maskavas «Dinamo» ar 58 punktiem 35 cīņās atrodas piektajā pozīcijā.

Tikmēr Rīgas «Dinamo» ar 38 punktiem 34 spēlēs ieņem pēdējo, 14.vietu Rietumu konferencē, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot par 13 punktiem.