17.10.2014. 14:23
Pie kārtējās uzvaras Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta piektdienas spēlē tika Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugavina pārstāvētā Maskavas «Dinamo» komanda.

• Daugaviņš gūst septītos vārtus sezonā un palīdz uzveikt «Severstaļ» 2014. g. 12. oktobris
  • Daugaviņš: «Dinamo» nav aizmirsuši «play-off» 2014. g. 8. oktobris

Aizvadītajā mačā Harija Vītoliņa padotie ar rezultātu 4:1 viesos apspēlēja Vladivostokas «Admiral» hokejistus.

Karsums rezultatīvu piespēli veica trešās trešdaļas 48.minūtē, kad vārtus guva Maksims Karpovs. Savukārt Daugaviņš šajā mačā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

26 gadus vecais Daugaviņš laukumā pavadīja 15 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja vienu vairākumu. Tikmēr Karsums nospēlēja 14 minūtes un 44 sekundes, izpildot vienu spēka paņēmienu un bloķēju vienu metienu.

Ar diviem vārtu guvumiem «Dinamo» rindās izcēlās Deniss Mosaļovs, bet divi punkti (1+1) Karpova kontā.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā «Dinamo» ar 36 punktiem 17 cīņās ieņem ceturto vietu.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801