11.09.2015. 08:18
Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta ceturtdienas mačā piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas «Dinamo» komanda.

• Bārtulim un Karsumam vārti KHL čempionāta spēlē 2015. g. 2. septembris
  • Daugaviņš gūst vārtus; Maskavas «Dinamo» sagrauj «Amur» 2015. g. 30. augusts

Aizvadītajā spēlē «Dinamo» ar rezultātu 1:2 viesos piekāpās Bratislavas «Slovan» vienībai.

Karsums rezultatīvu piespēli veica otrās trešdaļas 8. minūtē, kad rezultātu (1:2) līdz minimumam samazināja bijušais Rīgas «Dinamo» aizsargs Mets Robinsons.

Karsums laukumā pavadīja 15 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus un lietoja trīs spēka paņēmienus.

Tikmēr Daugaviņš šajā mačā netika iekļauts komandas pieteikumā.

Karsums šosezon izcēlies ar četriem (2+2) punktiem, bet tikpat rezultativitātes punktu (1+3) ir arī Daugaviņam.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA