03.06.2014. 22:36
Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālista Ņujorkas "Rangers" uzbrucēja Deniela Karsillo diskvalifikācijas apjoms samazināts no desmit uz sešām dienām, vēsta NHL.

29 gadus vecais Ņujorkas "Rangers" uzbrucējs Deniels Karsillo Austrumu konferences fināla trešajā spēlē pret Monreālas "Canadiens" ar nūju iesita līnijtiesnesim, par ko saņēma desmit spēļu diskvalifikāciju – minimālo, kāda pienākas par tiesnešu tīšu fizisko aizskaršanu. NHL pārskatīja savu lēmumu un samazināja "Rangers" uzbrucēja diskvalifikācijas apjomu uz sešām dienām, mainot arī diskvalifikācijas pamatojumu.

Līga norāda, ka Karsillo pielietojis spēku ar nolūku atbrīvoties no tiesneša kontroles – abu komandu spēlētāju vidū bija izcēlies konflikts, bet līnijtiesnesis Skots Driskols šajā epizodē centās noturēt Karsillo, lai "Rangers" uzbrucējs neiesaistītos epizodē.

Līdz ar to kļuvis skaidrs, ka Karsillo tomēr varēs piedalīties Stenlija kausa izcīņas finālsērijā, tiesa, tas būs iespējams tikai, sākot no ceturtā mača. Astoņās "play-off" spēlēs šosezon "Rangers" uzbrucējs ir izcēlies ar diviem vārtu guvumiem.

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey LeagueBalance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties