01.04.2014. 13:49
Latvijas motosportists Matīss Karro pēc svētdien izcīnītās 15.vietas prestižākās klases MXGP posmā ieguvis ticību tam, ka ir pa spēkam iekļūt pasaules desmit labāko braucēju vidū.Kā zināms, svētdien Brazīlijā notikušajā posmā latvietis...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kā zināms, svētdien Brazīlijā notikušajā posmā latvietis izcīnīja 15.vietu, bet lieliski veica otro braucienu, kurā izcīnīja augsto astoto pozīciju. Pirmajā braucienā Karro ieņēma vien 20.vietu.

"Pirmā brauciena starts bija labs, jo tobrīd cīnījos par otro un trešo vietu, taču tad man kāds no braucējiem trāpīja pa sāniem un piedzīvoju kritienu," Karro teikto citē viņa preses pārstāvis Mārtiņš Jankovskis. "Turpināju braucienu no beigām, taču augstāk par 20.vietu nespēju pakāpties. Protams, par šo rezultātu nebiju priecīgs."

"Uz otro braucienu labi noskaņojos, un man atkal izdevās lielisks starts, jo braucu kā otrais. Vēlāk atkritu uz ceturto pozīciju, taču tad pieļāvu mazu kļūdu, izslīdot priekšējam ritenim, un apgāzos, kā rezultātā zaudēju dažas vietas. Turpināju braukt un cīnīties, taču Brazīlijas karstums atņēma ļoti daudz spēka, tāpēc beigās palaidu garām vēl dažus sportistus un finišēju astotajā vietā," atceras Karro.

Par uzrādīto rezultātu šajā posmā sportists bija apmierināts.

"Pats galvenais, ka tagad ir liela ticība saviem spēkiem, lai tiktu labāko desmitniekā, kas ir mans mērķis," pauda Karro.

Sezona līdz septembrim risināsies 18 posmu garumā. Pēc sezonas septembra beigās Ķeguma trasē "Zelta zirgs" risināsies prestižais pasaules Nāciju kauss motokrosā.RTU-Rīgas stars, bērnu un jaunatnes futbola klubs Daugavgrīvas 56a, Rīga, LV-1007
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties