30.06.2015. 17:11
Nedēļas nogalē tika aizvadīts Lielbritānijas motokrosa čempionāta piektais posms, kurā desmito vietu MX2 klasē izcīnīja latviešu motosportists Matīss Karro.

"MVR-D Honda" komandu pārstāvošais Karro šogad izlaida pirmos divus sezonas posmus, lai gan, būdams 2014. gada Lielbritānijas čempions, bija viens no favorītiem uz uzvaru sezonas kopvērtējumā arī šogad. Diemžēl rezultāti pēc atgriešanās vēl nav tikpat augsti kā iepriekš un arī piektajā posmā Blekshilas trasē iekarot pirmo trijnieku neizdevās.

Kvalifikācijā guvis sesto vietu starp 37 braucējiem, jau pirmā finālbrauciena sākumā Karro atkrita uz beigām, tad aizcīnījās līdz devītajai vietai, taču septītajā aplī izstājās. Rezultātā braucienā 0 punkti.

Otrā brauciena sākumā Karro bija otrā desmitnieka vidū, pēc tam pakāpās uz augšu, atkal vairākas vietas zaudēja, beigās finišējot 13. vietā.

Salīdzinoši daudz labāks padevās noslēdzošais no braucieniem. Pirmajā aplī šoreiz izdevās noturēties "Top 10", vēlāk vairākas pozīcijas iegūt un ilgu laiku Karro brauca piektajā vietā, bet dažus apļus pirms finišā pakāpās uz ceturto pozīciju, kurā arī finišēja.

Posma summā uzvarēja Makss Anstijs, kurš ieguva pirmās trīs vietas visos MX2 klases finālbraucienos. Karro trīs braucienu summā ierindojās desmitajā vietā.

Anstijs tagad ir līderis Lielbritānijas čempionātā, kamēr Karro šogad par titulu necīnās un pašlaik ieņem 13. pozīciju.