16.06.2014. 08:47
Pasaules motokrosa čempionāta desmitajā posmā Itālijā latviešu sportists Matīss Karro prestižajā MXGP klasē punktus guva tikai vienā no braucieniem un divu sacensību summā ierindojās 21. vietā. Tāpat sportists guvis nelielu savainojumu.

Kvalifikācijas sacīksti Madžoras trasē Karro noslēdza stabilā 15. pozīcijā, no uzvarētāja Džeremija van Horebēka atpaliekot 46 sekundes. Pirmajā finālbraucienā Karro krita, tomēr finišēja un atkal ieguva 15. vietu, šoreiz uzvarētājam Antonio Kairoli zaudējot 1 minūti un 27 sekundes, kas deva 6 ieskaites punktus.

Tie gan izrādījās vienīgie punkti, ko Karro guva nedēļas nogalē, jo otrajā braucienā "Wilvo Forkrent KTM" komandas braucējs pēc kritiena izstājās, turklāt izmežģot roku. Sportists divu braucienu summā izcīnīja 21. vietu un sola atgriezties uz starta jau nākošajās sacīkstēs, jo gūtā trauma nav smaga. Kairoli uzvara arī otrajā braucienā un arī posma summā.

MX2 klasē nestartēja Roberts Justs, taču uz starta izgāja Pauls Jonass. Pirmajā braucienā viņš tehnisku problēmu dēļ izstājās, bet otrajā sacīkstē jau ieguva 16. vietu, nopelnot 5 punktus. Summā tas viņam ļāva ierindoties 19. pozīcijā starp 32 braucējiem. Savukārt abos braucienos un posmā uzvarēja sezonas līderis Džefrijs Hērlingss.

Pasaules motokrosa čempionāta 11. posms notiks 22. jūnijā, Vācijā.