25.08.2013. 21:18

Karro kvalifikācijas sacensībās sestdien ierindojās pieticīgajā 18. vietā 26 dalībnieku konkurencē, taču spēja savu sniegumu uzlabot sacensībās.

Pirmajā braucienā latvietis ierindojās 11. vietā, uzvarētājam un jaunkronētajam pasaules čempionam itālim Antonio Kairoli zaudējot minūti un 54,970 sekundes. Tikmēr cits latviešu motokrosists Augusts Justs bija 17. vietā.

Otrajā braucienā Karro izdevās rezultātu uzlabot, finišējot desmitajā vietā, kamēr A.Justs arī bija augstāk - viņam 13. pozīcija.

Posma kopvērtējumā Karro tika pie 21 punkta, kas kopsummā deva 11. labāko rezultātu, bet A.Justs izcīnīja 12 punktus un 14. vietu, kas ir viņa šīs sezonas labākais rezultāts.

Tikmēr Kairoli ar uzvaru pirmajā braucienā un iegūtiem 25 punktiem jau vienu posmu pirms čempionāta beigām nodrošinājis sev septīto čempiona titulu. Tuvāko sekotāju Klemānu Desalē no Beļģijas itālis apsteidz par 71 punktu, bet vairs nav konkurentam aizsniedzams, jo pēdējā posmā Nīderlandē sportistiem jāveic divi braucieni, kuros kopā maksimāli iegūstamais punktu skaits ir 50.

Tikmēr MX2 klases pirmajā un otrajā braucienā latvietis Roberts Justs ierindojās attiecīgi 21. un 27. vietā, noslēgumā ieņemot pēdējo 29. pozīciju, netiekot pie kopvērtējuma ieskaites punktiem.

Kopvērtējumā Karro ar sakrātiem 171 punktu, saglabājis 17. vietu. Savukārt A.Justs ar nopelnītiem 88 punktiem ir 19. pozīcijā, bet divos posmos startējušais Dāvis Ivanovs ar 11 punktiem ir 38. vietā. Savukārt Ivo Šteinbergs ar diviem izcīnītiem punktiem trīs posmos ir 62. pozīcijā.

Kā jau minēts, pārliecinošs kopvērtējuma līderis ir Kairoli.

R.Justs MX2 kopvērtējumā ar izcīnītiem 14 punktiem ieņem 31. vietu.