01.07.2012. 23:17
Latvijas labākajam motobraucējam Matīsam Karro, kurš šosezon pārstāv STR KTM komandu, pēc sestdien piedzīvotā smagā kritiena treniņos pirms pasaules čempionāta devītā posma MX1 klasē - Zviedrijas "Grand Prix" - konstatēts smadzeņu satricinājums.

Tāpat Karro traumēti muguras skriemeļi, savā tvitera profilā raksta cits Latvijas motobraucējs Augusts Justs.

Kā ziņots, pēc treniņbraucienos piedzīvotā kritiena Karro bezsamaņā atradies desmit minūtes un jau sākotnējās pārbaudēs sportistam tika konstatēts kompresijas lūzums muguras astotajam skriemelim.

Karro treniņbraucienos kādā tramplīnā uzlēca virsū neveiksmīgāk startējošam konkurentam un smagi krita.

Pagaidām vēl netiek publiskots vai Karro varēs stāties uz starta Latvijas "Grand Prix", kas pēc divām nedēļām risināsies Ķegumā.

Šī sezona Karro atkal izvērtusies traumām ļoti bagāta, tomēr līdz šim sportists bija spējis stāties uz starta visos posmos.

Kā ziņots, pats Augusts Justs svētdien aizvadīja savu veiksmīgāko posmu līdzšinējā karjerā, izcīnot 15.vietu MX1 klasē.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc deviņiem posmiem Karro ar 112 punktiem ieņem 15.vietu, Justs ar 13 punktiem pakāpās uz 28.pozīciju, bet ar trim punktiem 43.pozīcijā atrodas Toms Macuks.

Kā ziņots, traumām bagāta sezona šī ir arī citiem pasaules čempionātā startējošajiem latviešu motobraucējiem. Roberts Justs cer pēc traumas sacensībās atgriezties uz Ķeguma posmu, visticamāk, šosezon vairs nevarēs startēt Ivo Šteinbergs un veselības problēmas pēdējā laikā piemeklējušas arī Kristeru Teko.Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties