21.06.2014. 19:57
Ar izcīnītu 21. vietu MXGP klasē pasaules motokrosa čempionāta 11. posma kvalifikāciju Vācijā noslēdzis latviešu sportists Matīss Karro.

Daudz labāk Karro veicās treniņbraucienos. Pirmajā sesijā viņš 29 braucēju konkurencē ierindojās 11. vietā, savukārt otrajā treniņā bija 12. ātrākais. Pirmajā reizē Karro 2.1 sekundi zaudēja Tomijam Sīrlam, bet otrajā sesijā aptuveni tikpat atpalika no Džeremija van Horebēka.

Tikmēr kvalifikācijā Toičentāles trasē, kur pērn norisinājās Nāciju kausa sacensības, Karro finišēja vien 21. pozīcijā, no uzvarētāja Kevins Strijbosa atpaliekot 1 minūti un 10 sekundes. Otro vietu izcīnīja Van Horebēks, bet trešais finišēja mājinieks Maksimilians Nagls, kamēr pasaules čempionāta līderis Antonio Kairoli šoreiz piektais.

MX2 klasē startēja divi latviešu braucēji. Kamēr uzvarēja Džefrijs Hērlingss, Roberts Justs ierindojās 19. vietā, bet Pauls Jonass finišēja 21. pozīcijā. MX2 klasē kvalifikācijā startēja 33 braucēji.

Tikmēr Eiropas motokrosa čempionāta ietvaros turpat Toičentālē aizvadīts pirmais finālbrauciens EMX125 klasē. Mūsu Tomass Šileika 40 sportistu konkurencē izcīnījis augsto piekto vietu, no uzvarētāja Vācijas pārstāvja Braiena Hsu atpaliekot 19 sekundes.

Svētdien notiks finālbraucieni MXGP un MX2 pasaules čempionāta ietvaros, kā arī Eiropas EMX125 čempionāta posma otrais finālbrauciens.

Izmantotie resursi:Home | MXGP

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA