20.04.2014. 20:09

Pirmajā braucienā Karro, kurš pārstāv «Wilvo Forkrent KTM» komandu, izdevās finišēt 14. vietā, kamēr nedaudz vājāk sanāca aizvadīt otro braucienu - pēdējā aplī Latvijas sportists saskārās ar tehniskām ķibelēm, taču viņam izdevās sasniegt finišu 17. vietā un tikt pie kopvērtējuma punktiem.

Divu braucienu summā Karro ierindojās 16. vietā, nopelnot 11 punktus. Šobrīd viņa rēķinā pēc pieciem sezonas posmiem ir 54 punkti, kas dod 17. vietu.

Vājāk šajā posmā klājās citam Latvijas motokrosistam Augustam Justam («Latvia Husqvarna Racing»), pirmajā braucienā paliekot, priekšpēdējā 22. vietā, bet otrajā piegājienā pēc diviem apļiem izstājoties no sacensībām.

A.Justs pie kopvērtējuma punktiem šajā posmā netika, bet ar sezonas laikā iekrātiem desmit punktiem viņš atrodas 25. vietā.

Par Bulgārijas posma uzvarētāju kļuva septiņkārtējais pasaules čempions Antonio Kairoli no Itālijas, kurš ar 222 punktiem ir arī čempionāta kopvērtējuma līderis.

Tikmēr MX2 klasē 19. vietā ierindojās Roberts Justs no «Latvia Husqvarna Racing» komandas. Pirmajā braucienā viņš ieņēma vien priekšpēdējo, 26. vietu, taču otrajā braucienā izdevās iespraukties pirmajā divdesmitniekā - iegūta 17. pozīcija.

Par šajā posmā ieņemto 19. vietu R. Justs nopelnīja četrus kopvērtējuma ieskaites punktus, kas viņam sezonas ieskaitē pēc pieciem posmiem ar iekrātiem 29 punktiem ļauj ieņemt 21. vietu.

Kā zināms, tikmēr talantīgais latvietis Pauls Jonass («KTM Marchetti»), kurš pirms nedēļas debitēja MX2 klasē, šajā nedēļas nogalē startēja Eiropas čempionāta 250 kubikcentimetru klasē, kur sezonas pirmajā posmā viņam izdevās izcīnīt sesto vietu.

Savukārt MX2 sezonas kopvērtējumā viņš ar vienā posmā nopelnītiem deviņiem punktiem atrodas 25. pozīcijā.

Sezona līdz septembrim risināsies 18 posmu garumā. Pēc sezonas septembra beigās Ķeguma trasē «Zelta zirgs» risināsies prestižais pasaules Nāciju kauss motokrosā.