13.04.2014. 19:02
Pasaules čempionāta motokrosā ceturtajā posmā Trentino, Itālijā, Latvijas motobraucējs Matīss Karro ieņēmis 13. un 14. vietu, kas ļāvis viņam pakāpties uz 17. vietu kopvērtējumā.

Vakardienas kvalifikācijā Matīss Karro ieņēma 14. pozīciju, no kuras pārāk tālu neatkāpās arī šodienas pirmajā braucienā. Karro finišēja 13. vietā, turklāt tikai nedaudz viņam finišā priekšā bija 12. vietas ieguvējs brits Šons Simpsons. Savukārt Augusts Justs ierindojās 23. pozīcijā.

Otrajā braucienā Justs izstājās, kas nozīmēja, ka šajā posmā viņš ieskaites punktus negūs, bet Karro palika 14. vietā. No šī posma Karro pārveda 15 ieskaites punktus (labākais rādītājs šosezon), kas ļāvis kopvērtējumā apsteigt igauni Tanelu Leoku un pakāpties uz 17. vietu. Otrajā braucienā dominēja beļģi, aizņemot visu pirmo trijnieku, bet mājinieks Antonio Kairoli paliak ceturtais, kas gan ļāva viņam saglabāt vadību kopvērtējumā.

MX2 klasē Roberts Justs pirmajā braucienā palika 16. vietā, savukārt otrajā braucienā diemžēl nācās izstāties piecus apļus pirms finiša līnijas. Tāds pats liktenis jau pašā otrā brauciena sākumā piemeklēja arī Paulu Jonasu, kurš pirmajā braucienā tika līdz 12. vietai 36 motobraucēju konkurencē. Jonasam šis bija pirmais pasaules čempionāta posms.