01.01.2017. 12:33

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Alvešs iepriekš steidzamības kārtā parakstīja profesionālu pārbaudes laika līgumu, jo pēkšņi saslima "Hurricanes" vārtsargs Edijs Laks. Vārtos stājās Kems Vords un 37 gadus vecā Alveša došanās laukumā nebija plānota. Taču astoņas sekundes pirms spēles beigām bez Alveša palīdzības nevarēja iztikt, un viņš devās uz ledus. Metienu pa viņa sargātajiem vārtiem atlikušajās sekundēs gan nebija. 

"Tas ir neticami. Jau gāju pa tuneli, kad dzirdēju treneri saucam manu vārdu. Nevarēju tam noticēt," stāstīja Alvešs. "Bija palikušas kādas sekundes. Es tikai skatījos uz ripu laukuma stūrī un cerēju, ka tā tur arī paliks."

Alvešs pastāstīja, ka runas par viņa iespējamo stāšanos vārtos komandas ģērbtuvēs ilgu laiku bija iecienīts joks, kas pēkšņi kļuva par realitāti. Spēles laikā ekipējuma menedžeris pildīja savus tiešos pienākumus un, ģērbies vārtsarga formā, asināja spēlētāju slidas.

Masačūsetā dzimušais Alvešs ir bijušais ASV jūras kājnieks, bet hokejista pieredzi savulaik guva Ziemeļkarolīnas valsts universitātes komandā un Austrumkrasta hokeja līgā (ECHL).

"Hurricanes" centra uzbrucējs Džordans Stāls pēc spēles teica, ka Alvešs ir pelnījis savu lielo dienu par smago darbu komandas labā.

"Lightning" vārtos visu spēli aizvadīja Andrejs Vasiļevskis, savukārt Gudļevskis maču vēroja no rezervistu soliņa.Kurbads halle Kurbads halle Lidlauka 37, Rīga, LV-1063
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties