03.06.2014. 12:28
Profesionālas sportistes gaitas noslēgusi viena no Latvijas labākajām volejbolistēm titulētā Olga Ativi (bijusī Točko), informē sportisti pārstāvošā aģentūra SB Community.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pēc karjeras noslēguma 31 gadu vecā volejboliste Rīgā atvērs franču restorānu.

Volejbolistes pēdējais klubs karjerā bija Rumānijas vienība Bukarestes Dinamo, kura sastāvā Ativi šogad kļuva par valsts vicečempioni.

Ativi savu volejbolistes karjeru sāka 1995.gadā, līdz 2001.gadam pārstāvot Daugavpils Ķīmiķa rindas un kļūstot arī par Latvijas čempioni.

Savukārt no 2001. līdz 2004.gadam viņa spēlēja Francijas klubā Villebom, bet pēc tam pievienojās Cannes vienībai, kur aizvadīja trīs sezonas, visās kļūstot par čempioni.

Latvijas sportiste karjeru turpināja Šveicē, vienu sezonu pārstāvot Cīrihes Volero, kur arī izdevās kļūt par čempioni. Nākamā sezona bija tikpat veiksmīga jau Grieķijā, kad Ativi palīdzēja Atēnu Panathinaikos komandai 22.reizi kļūt par labāko komandu valstī.

Uzvaras gājienu Ativi turpināja arī nākamajās sezonās, 2010.gadā kļūstot par Rumānijas čempioni, bet pēc tam izcīnot arī Azerbaidžānas zeltu.

Spēlētāja 2011.gadā pievienojās Krievijas superlīgas vienībai Čerepovecas Severstaļ, kas bija viena no turnīra pastarītēm, taču pēc dēla laišanas pasaulē 2012.gada decembrī Ativi pēc gada pārtraukuma atgriezās volejbolā, pievienojoties Dinamo.

Arī starptautiskos turnīros Eiropā Ativi pārstāvētajiem klubiem veicies labi - 2006. un 2011.gadā viņas pārstāvētie klubi Cannes un Baku Rabita no Azerbaidžānas kļuva par CEV Čempionu līgas vicečempioniem.Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties