26.11.2013. 12:25
Krievijas futbola izlases galvenais treneris Fabio Kapello pastāstījis to, kāpēc krieviem izdevies tikt uz Pasaules kausa izcīņas finālturnīru, kā arī atklājis, ar kurām komandām negribētu spēlēt finālturnīrā.

"Spriediet paši – Krievija [kvalifikācijas turnīrā] apsteidza Portugāli. Bija taču nepatīkami brīži, kad tas nebija iespējams. Vēl salīdzinoši nesen portugāļiem tika smagi zaudēts. Un vēl – Krievija brauc uz Pasaules kausa izcīņu, uz kuru nespēja tikt pēdējos 12 gadus," sacīja Kapello.

"Zinu, kāpēc tā notiek. Zinu, kāpēc Krievija uzvar," uzsvēra itāļu speciālists. "Tāpēc, ka stāstu futbolistiem, kā vajag uzvarēt. Tāpēc mēs arī braucam uz pasaules čempionātu."

Komentējot komandas, ar kurām negribētu sastapties finālturnīrā, Kapello atzina: "Negribētos, lai Pasaules kausā jau pirmajā posmā mums pretī būtu Brazīlija. Itālija? Es esmu itālis. Nāksies plēst sevi uz pusēm starp patriotiskām jūtām un pienākumu. Taču uzvarēšu visu, lai Krievija uzvarētu. Taču... kaut pretiniekos Itālijas nebūtu... Mūsu mērķis ir uzvarēt katrā spēlē. Kāpēc man nepasapņot par finālu?"

Jāpiebilst, ka Krievijas izlase izcīnīja ceļazīmi uz 2014.gada Pasaules kausu, kas notiks Brazīlijā, uzvarot savā apakšgrupā un apsteidzot pat Portugāli. Krievija Pasaules kausam kvalificējās pirmo reizi kopš 2002.gada.

Izmantotie resursi:Главные новости дня - Газета.RuSemenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties