10.12.2013. 18:31
Bijušais pasaules čempions boksā svara kategorijā līdz 63.5 kilogramiem brits Amirs Kāns (28-3, 19KO) paudis uzskatu, ka ir 60% varbūtība, ka notiks cīņa pret titulēto amerikāni Floidu Meivezeru junioru (45-0, 26KO).

"Meivezers ir galvenais un tikai viņš var paziņot, ar ko cīnīsies. Taču domāju, ka ir 60% varbūtība, ka mūsu cīņa notiks," sacīja 26 gadus vecais Kāns, kurš šobrīd startē svara kategorijā līdz 66.7 kilogramiem.

Interesanti, ka Meivezers joprojām apgalvo, ka nezina pret ko cīnīsies 3.maijā Lasvegasā, taču jau šobrīd slavē Kānu, tādejādi ļoti ticams, ka bokseru pārstāvji drīz varētu oficiāli vienoties par cīņu.

"Nezinu, pret ko cīnīšos, šos jautājumus atstāju savai komandai. Neatkarīgi no tā, kas būs mans pretinieks, uzskatu, ka nopelnīsim labu naudu. Ja tu esi ticis šādā līmenī, tas ir labs bizness," sacīja Meivezers, izmantojot iespēju paslavēt arī potenciālo pretinieku. "Amirs Kāns ir jauns un spēcīgs čempions. Šādus puišus es saucu par čempioniem, jo pat ja viņi krīt, viņi no jauna ceļas un turpina cīnīties līdz pēdējam. Taču es patiešām nezinu pārāk daudz par Kānu, taču zinu, ka, ja viņš iziet ringā, tad patiešām cīnās. Ja viņš būs mans pretinieks, tad lai tā notiek."

Izmantotie resursi:Bad Left Hook, Global Boxing News and CommentaryBoxing NewsNodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties