23.08.2015. 14:52

, LSM.LV - Sports

No A finālā startējošajiem sportistiem Latvijas duets palika pēdējā vietā, kamēr par uzvarētājiem tika kronēti Aleksejs Korovaškovs un Ivans Štils no Krievijas. Knesis/Burkovskis no viņiem atpalika par nepilnām četrām sekundēm, 200 metru distanci veicot 40,33 sekundēs.

Tiesa, šajā disciplīnā netika dalītas ceļazīmes uz nākamā gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Vairāki Latvijas airētāji svētdien sacentās B finālos. Kanoe airētāju divnieks Gatis Pranks un Aivis Tints 1000 metru distancē savā braucienā palika piektie, pasaules čempionātā ierindojoties 14.vietā. Savukārt talantīgais smaiļotājs Roberts Akmens 200 metru distancē tajā izcīnīja sesto vietu, kas summā viņam ļāva ieņemt 15.vietu, kamēr piecreiz garākā distancē smaiļotāja Daniela Kondratova palika devītā starp tikpat dalībniecēm, pasaules čempionātu noslēdzot 18.pozīcijā.

Tikmēr C finālā kanoe airētāja Agnija Bērziņa bija piektā, kas summā viņai deva 23.vietu, bet 500 metros smaiļotājs Vasīlijs Andriško bija sestais, noslēdzot pasaules čempionātu 24.pozīcijā.