03.08.2013. 18:28
Latvijas kanoe airētājs Dagnis Iļjins Kanādā notiekošā pasaules U-23 čempionātā sestdien izcīnīja sudraba godalgu 1000 metru distancē.Iļjins A finālā distanci veica trīs minūtēs un 57,136 sekundēs un no uzvarētāja baltkrieva Maksima...

Iļjins A finālā distanci veica trīs minūtēs un 57,136 sekundēs un no uzvarētāja baltkrieva Maksima Pjatrova atpalika par 1,752 sekundēm. Tikmēr bronzas godalgu izcīnīja Mihals Kudla no Polijas, kurš latvietim zaudēja vairāk nekā sekundi.

Jūnija beigās Iļjins šajā distancē izcīnīja ceturto vietu Eiropas čempionātā.

Savukārt smaiļošanas divnieks Andrejs Kostenko un Juris Apters sestdien 1000 metru B finālā starp deviņiem dalībniekiem ierindojās devītajā vietā, kas kopējā čempionāta ieskaitē deva 18.vietu.

Sestdienas turpinājumā Kostenko/Apters aizvadīs pusfināla braucienu 200 metru distancē.

Tāpat pusfinālā uz starta 200 metru distancē stāsies kanoe airēšanas sportists Miķelis Ežmalis.

Pasaules čempionāts junioru un U-23 vecuma grupās ilgs līdz svētdienai.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029