19.01.2015. 21:42
Krievu futbola treneris Andrejs Kančeļskis intervijā portālam Championat.com sacīja, ka Latvijā ir ļoti zems līmenis un ka "Jūrmalā" viņš vairs nestrādās. Pēdējā laikā Kančeļskis apmeklēja vairākas spēles Anglijas Premjerlīgā un gaida piedāvājumus no aģentiem.

"Nē, vairs nestrādāšu "Jūrmalā" – vienošanās ar klubu bija līdz sezonas beigām," sacīja Andrejs Kančeļskis. "Mani palūdza palīdzēt. Ar "Jūrmalu" strādāju, lai nedaudz izrautos [no ikdienas] un atgūtu tonusu, nevis pastāvīgi dirnētu Maskavā. Latvija ir klusa un mierīga valsts, bet Jūrmala – laba pilsēta, kurā patīkami atpūsties. Bet vietējā futbola līmenis ir ļoti zems. Latvijā nestrādāšu. Aģenti šobrīd meklē jaunu klubu. Ceru, ka piedāvājumi būs."

Vaicāts par baumām par iespējamo pievienošanos Permas "Amkar" treneru štābam, Kančeļskis sacīja, ka neko par to nezinot: "Neviens no "Amkar" pārstāvjiem nav to piedāvājis. Pats to izlasīju presē. Nebija tā, ka kāds no kluba zvanītu un paziņotu par savu interesi."

Šā gada 10. janvārī Kančeļskis apmeklēja savu bijušo klubu "Everton" un Mančestras "City" savstarpējo spēli, un Liverpūles publika pārtraukumā viņu sagaidīja ļoti laipni. "Pārtraukumā mani neviens [speciāli] negodināja. Ilgi nebiju braucis uz Liverpūli, un mani uzaicināja uz spēli. Vienkārši ierados stadionā un pārtraukumā pateicos līdzjutējiem. Viss aizritēja normālā režīmā, kā pieņemts Anglijā. Pie mums nesaprot, ka ar līdzjutējiem ir jātiekas un jārunā."

Pēcāk Kančeļskis apmeklēja vēl viena sava bijušā kluba spēli, taču no šīs vizītes tik labu atmiņu vis nebija – Mančestras "United" mājās zaudēja "Southampton" (0:1). "Mančestras "United" izskatījās vienkārši šausmīgi… Tribīnēs 75 tūkstoši cilvēku, bet laukumā tāds apkaunojums. Man vienkārši bija žēl līdzjutēju," pēc mača sacījis Kančeļskis. "Domāju, ar holandieti [van Gālu] "United" vēl desmit gadus nekļūs par čempioni. Kaut arī sastāvs ļauj izvirzīt nopietnus mērķus. Bet es nesaprotu, kādu futbolu van Gāls liek spēlēt. Kopumā īpaši neloloju cerības par manas bijušās komandas perspektīvām šī speciāla vadībā."

Atgriezies Krievijā, Kančeļskis komentēja ārzemju spēlētāju naturalizācijas tēmu, kas pēdējā laikā Krievijā bijusi visai populāra. "Man liekas, ka par šo tēmu runāt jau ir bezjēdzīgi. Apnicis, goda vārds!" teica Kančeļskis. "Pietiek ņirgāties par mūsu futbolu! Mēs arī tāpat diemžēl pēdējā laikā smīdinām pasauli… Kāda vēl naturalizācija?! Un kā tad mūsu bērnu skolas? Krievijas izlasē ir jāspēlē tikai krieviem. Izņēmums ir tie ārzemnieki, kuri ir dzimuši mūsu valstī."

Izmantotie resursi:Канчельскис: меня не чествовали, просто сказал...Канчельскис: не продолжу работать в Латвии, там...Канчельскис: за сборную России должны выступать...Pamūšas speciālā pamatskola Pamūšas speciālā pamatskola "Pamūšas skola", Gailīšu p.,Bauskas n.,LV 3931
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties