04.06.2015. 18:31
Šonedēļ, sestdien un svētdien Viasat sporta kanāls Viasat Sport Baltic (VSB) piedāvā Pirmās Formulas 2015.gada sezonas septīto posmu – Kanādas Grand Prix treniņbraucienu, kvalifikācijas un Grand Prix izcīņas tiešraides. Nenokavē Pirmo Formulu tikai Viasat Sport Baltic kanālā!

Lai kādi būtu iemesli Niko Rosberga pēdējām divām uzvarām, vācietis pēc pirmajiem sešiem sezonas posmiem no sava komandas biedra un pasaules čempiona Luisa Hamiltona atpaliek tikai 10 punktus. Mercedes komanda, visticamāk, ir tikusi skaidrībā, kāpēc desmit apļus pirms Monako GP finiša iesauca Hamiltonu boksos, liedzot pasaules čempionam izcīnīt tik kāroto otro uzvaru šaurajās Montekarlo ielās. Un pilnīgi noteikti izdarīs visu, lai šādas kļūdas neatkārtotu, neatkarīgi, kurš no pilotiem būtu ieguvējs, un kurš zaudētājs. Ferrari komanda Monako pierādīja, ka pēc Spānijas GP atkal ir krietni tuvāk Mercedes formulām. Cerams, ka arī ātrajā Žila Vilnēva trasē Sebastians Fetels un Kimi Raikonens nebūs tālu no Hamiltona un Rosberga.

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs: “Pēc lēnajām Monako ielām dodamies pāri okeānam uz Kanādu - priekšā viena no sezonas ātrākajām trasēm ‘Circuit Gilles Villeneuve’ Monreālā, kur viena apļa laikā mašīnas četras reizes pārsniedz 300 km/h ātrumu. Tas viss nozīmē arī ievērojami paaugstinātu degvielas patēriņu un nopietnu pārbaudījumu bremžu sistēmai. Kas attiecas uz čempionāta līderi, tad Luiss Hamiltons esot aizmirsis Monako izgāšanos un centīsies izcīnīt jau savu ceturto uzvaru Kanādā, un nepieļaut Niko Rosberga pietuvošanos kopvērtējumā. Ferrari un Honda uz Kanādu sagatavojuši uzlabojumus dzinējā, kamēr Mercedes tos taupa uz otro sezonas daļu, bet Monreālas trasē Hamiltons un Rosbergs saņems jaunus motorus - vecie izturēja visus pirmos 6 posmus.”

Kanādas Grand Prix kanālā VSB:• Piektdien, 5.jūnijā, plkst. 16:55 F1 Kanādas GP 1.treniņbraucieni.• Piektdien, 5.jūnijā, plkst. 22:30 F1 Kanādas GP 2.treniņbraucieni.• Sestdien, 6.jūnijā, plkst. 16:55 F1 Kanādas GP 3.treniņbraucieni.• Sestdien, 6.jūnijā, plkst. 19:55 F1 Kanādas GP kvalifikācija.• Svētdien, 7.jūnijā, plkst. 20:50 F1 Kanādas GP.

Informāciju sagatavoja:Līna Kārkliņa Viasat sabiedrisko attiecību vadītājaCAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties