14.10.2015. 10:46
Savus pirmos vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta pirmdienas mačā guva Edmontonas «Oilers» komandas cerība Konors Makdeivids.

• Supertalants Makdeivids gūst piecus vārtus treniņspēlē 2015. g. 7. jūlijs

Aizvadītajā spēlē «Oilers» ar rezultātu 2:4 viesos piekāpās Dalasas «Stars» hokejistiem.

2015.gada NHL drafta pirmais numurs Makdeivids vārtus guva otrajā trešdaļā, kad pielaboja komandas biedra metienu un panāca neizšķirtu -2:2.

Laukumā Makdeivids pavadīja 16 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus, lietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja divus metienus un cīņu noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šīs sezonas trijās NHL cīņās Makdeivids, kas tiek salīdzināts ar Sidniju Krosbiju un Veinu Greicki, guvis vienus vārtus un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -2.

«Oilers» visās trijās līdzšinējās jaunās sezonas NHL cīņās cietuši neveiksmes.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301