21.02.2014. 14:07
Par Soču olimpisko spēļu čempioni frīstaila krosā šodien kļuva kanādiete Mariela Tompsone, kura finālā apsteidza savu tautieti Kelsiju Servu un Zviedrijas frīstaila slēpotāju Annu Holmlundu.

Labāko sportistu vidū neiekļuva Vankūveras olimpisko spēļu bronzas medaļniece Mariona Žosrāna, kura 28 sportistu vidū palika 27.vietā. Francijas sportiste izstājās jau astotdaļfinālā, savā slēpojumā piekāpjoties Sanai Luedi (Šveice), Katjai Kremai (Austrālija) un Nikolai Kučerovai (Čehija).

Lielajā finālā iekļuva divas Kanādas sportistes – Mariela Tompsone un Kelsija Serva, kuras arī izcīnīja pirmās divas vietas. Trešo vietu un bronzas medaļu saņems Anna Holmlunda no Zviedrijas, bet ārpus trijnieka palika Ofēlija Davida no Francijas.

Kanādas delegācija līdz ar šo panākumu nostiprināja savu uzvaru frīstaila medaļu kopvērtājumā, tiekot pie ceturtā zelta un devītās godalgas kopumā.

V Sportiste Valsts
1. M.Tompsone Kanāda
2. K.Serva Kanāda
3. A.Holmlunda Zviedrija
4. O.Davida Francija
Gads Zelts Sudrabs Bronza
2014 M.Tompsone (CAN) K.Serva (CAN) A.Holmlunda (SWE)
2010 E.Maklvora (CAN) H.Berntsena (NOR) M.Žosrāna (FRA)
Datums Disciplīna Zelts Sudrabs Bronza
8. febr. Moguls sievietes Ž.Dufūra-Lapuenta (CAN) H.Dufūra-Lapuenta (CAN) H.Kīrnija (USA)
10. febr. Moguls vīrieši A.Bilodo (CAN) M.Kingsburijs (CAN) A.Smišļajevs (RUS)
11. febr. Slopstails sievietes D.Hauvela (CAN) D.Logana (USA) K.Lamāra (CAN)
13. febr. Slopstails vīrieši Dž.Kristensens (USA) G.Kenvortijs (USA) N.Gepers (ASV)
14. febr. Akrobātika sievietes Cupera (BLR) Sju (CHN) Lasila (AUS)
17. febr. Akrobātika vīrieši A.Kušņirs (BLR) D.Moriss (AUS) Z.Jia (CHN)
18. febr. Rampa vīrieši D. Vaiss (ASV) M. Ridls (CAN) K. Rollands (FRA)
20. febr. Slēpošanas kross vīrieši Šapuī (FRA) Bovolentā (FRA) Midols (FRA
20. febr. Rampa sievietes Boumena (USA) Martino (FRA) Onozuka (JAP)
21. febr. Slēpošanas kross sievietes Tompsone (CAN) Serva (CAN) Holmlunda (SWE)