20.01.2014. 19:30

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Šī ir pirmā reize, kad 26 gadus vecais Krosbijs izraudzīts par Kanādas izlases kapteini. Iepriekš 2010. gada Vankūveras spēlēs viņš pildīja kapteiņa asistenta pienākumus. 

Tieši Krosbijs Vankūveras olimpiskā turnīra finālspēlē izcēlās ar gūtiem vārtiem papildlaikā, kas kanādiešiem nodrošināja panākumu pār ASV (3:2). 

Uzbrucējs šobrīd ir NHL rezultatīvākais spēlētājs - viņš 48 spēlēs iemetis 25 vārtus un atdevis 43 rezultatīvas piespēles. Krosbijs pilda kapteiņa pienākumus arī «Penguins» komandā.

Par Krosbija palīgiem Kanādas izlasē izraudzīti pašreizējās Stenlija kausa glabātājas Čikāgas «Blackhawks» centra uzbrucējs Džonatans Teivss un aizsargs Šejs Vēbers no Nešvilas «Predators».

Olimpiskais hokeja turnīrs norisināsies no 12. līdz 23. februārim, un Kanāda cīnīsies vienā apakšgrupā ar Norvēģiju, Somiju un Austriju.

Kanāda Olimpiādē centīsies kļūt par pirmo komandu kopš Padomju Savienības ēras, kas spējusi uzvarēt divās olimpiskajās spēlēs pēc kārtas. Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties