21.02.2014. 21:11

, LSM.LV - Sports

Kā bija gaidīts, pirmais perids nozīmīgājā mačā atnesa ļoti ātru spēli un abi vārtsargi - Kanādas Kerijs Praiss un Amerikas Džonatans Kviks, tika pārbaudīti ļoti ātri.

Kad periods bija pusē, amerikānis Raiens Saters devās uz noraidīto soliņa par nūjas turēšanu, taču vairākumu Kanāda nespēja realizēt. Tomēr arī ASV neizmantoja savu iespēju četras minūtes pirms perioda beigām, kad pretinieku neatļauti kavēja Patriks Marlo.

Pirmajā periodā vairāk metienu bija izdarījuši kanādieši 16-11

Otrais periods Kanādai jau pašā sākumā nesa ilgi gaidītos vārtus. Rezultatīvs vārtu priekšā bija uzbrucējs Džeimijs Bens, kurš pielaboja aizsarga Džeja Boumeistera izdarīto metienu. Abas komadas vēlreiz apmainījās ar noraidījumiem, taču nevienai neizdevās izmantot vairākumu. ASV pat vairākumā nespēja izdarīt nevienu metienu uz vārtiem.

Metienu ziņā arī otrajā periodā pārsvars kanādiešiem 12-11

Pārsteidzoši agresīvi trešo periodu sāka Kanāda, mēģinot palielināt savu pārsvaru. ASV aizsardzība spiedienu izturēja, taču pretī amerikāņi neko nespēja likt - lai gan mača beigās vārtsargs tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, izlīdzināt rezultātu neizdevās.

Kanādas izlase pretendēs olimpiskās zelta medaļas iegūt otro reizi pēc kārtas. Līdz šim tas pēdējo reizi ir izdevies PSRS izlasei 1984. un 1988.gadā, bet 1992.gadā par olimpiskajiem čempioniem kļuva apvienotās komandas hokejisti no bijušās PSRS republikām.

Jau vēstīts, ka Zviedrijas izlase pusfinālā ar 2:1 uzveica somus, kas sestdien spēlē pret ASV noskaidros bronzas medaļu ieguvējus.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]