04.05.2013. 19:45
Pasaules čempionātu šovakar ar uzvaru sāka vieni no turnīra galvenajiem favorītiem Kanādas valstsvienības hokejisti.

Stokholmas apakšgrupas spēlē Kanādas izlase ar 3:1 pieveica Dānijas valstsvienību, lai gan līdz mača 30. minūtei dāņi bija vadībā ar 1:0.

Jau mača 5. minūtē Mortēns Grēns izvirzīja vadībā Dānijas izlasi, kas saglabāja pārsvaru līdz pat otrās trešdaļas vidum, kad nepilnas pusotras minūtes laikā Mets Dušeins un Stīvens Stemkoss vairākumā panāca 2:1 kanādiešu labā. Trešā perioda 8. minūtē Dušeins guva savus otros vārtus mačā, palielinot Kanādas izlases pārsvaru līdz diviem vārtiem.

Atgādinām, ka šīs dienas pirmajā mačā Stokholmā Norvēģijas izlase ar 3:1 pārspēja Slovēnijas hokejistus, bet Helsinku apakšgrupā ASV ar 5:3 uzvarēja Austriju.

Vakara spēlē laukuma saimnieki Zviedrija un Somija spēkosies attiecīgi ar Čehiju un Slovākiju.

P.S. Seko līdzi «Apollo» sporta ziņām arī sociālajā tīklā «Twitter» - @Apollo_sport