21.10.2017. 20:59

Krievijas Premjerlīgai turpina tuvoties Vladimira Kameša pārstāvētā Krasnojarskas ''Enisey'', kas šodien ar 4:1 pārliecinoši apspēlēja Jaroslavļas ''Shinnik''. Kamešs devās savas komandas sākumsastāvā un vidējās līnijas kreisajā malā aizvadīja visu spēli. 19 spēlēs ''Enisey'' iekrājusi 47 punktus un tuvāko sekotāju apsteidz par deviņiem punktiem. Pirmās divas vietas automātiski garantēs vietu Premjerlīgā, trešā vieta šobrīd atpaliek par 11 punktiem.

Krievijas pēc spēka otrajā līgā spēli aizvadījis arī Ivans Lukjanovs, kurš bija Voroņežas ''Fakel'' kapteinis 0:1 zaudējumā savā laukumā pret ''Chimki''. Ivans spēles 83. minūtē tika nomainīts. Ar 16 punktiem ''Fakel'' ierindojas pēdējā 20. vietā.

Kipras spēcīgākajā čempionātā negaidīti iespaidīgi turpina spēlēt Vladislava Gabova un Antonija Černomordija pārstāvētā ''Paphos'' FC, kas šajā vakara ar 4:0 sagrāva ''Nea Salamis''. Gabovs, kā ierasts, bija viens no komandas aizsardzības balstiem un nospēlēja visas 90 minūtes. Černomordijs palika komandas rezervē. Ar 14 punktiem ''Paphos'' ieņem augsto trešo vietu.

Polijas Ekstraklasē ar vārtu guvumiem izcēlies Vitālijs Maksimenko, kurš 82. minūtē ''Termalica Bruk-Bet'' panāca 2:2 neizšķirtu un beigās komanda viesos uzvarēja ''Pogon'' ar 3:2. Vitālijs nospēlēja visu spēli, bet Vladislavs Gutkovskis spēli izlaida savainojuma dēļ.

Polijas pēc spēka 2. līgā otrā puslaika kompensācijas laika trešajā minūtē laukumā iznāca Latvijas izlases uzbrucējs Valērijs Šabala. ''Podbeskidzie'' viesos spēlēja neizšķirti 2:2 pret ''Odra Opole''. Ar 19 punktiem Šabalas komanda ierindojas sestajā vietā. Otrā vieta, kas garantēs vietu Ekstraklasē, šobrīd atrodas sešu punktu attālumā.