15.11.2017. 14:59

Svētdien Krasnojarskas "Yenisey" uzvarēja pēc trīs spēļu pārtraukuma, ar 2:0 savā laukumā pieveicot "Tambov". Panākumu ar diviem precīziem sitieniem kaldināja Vladimirs Kamešs, kurš ar sitieniem no tuvas distances izcēlās 22. un 68. minūtē. "Yenisey" ir kopvērtējuma līdere un tuvojas vietai Krievijas Premjerlīgā.

Pateicoties diviem gūtajiem vārtiem, Kamešs iekļauts kārtas simboliskajā izlasē, kurā iekļuvis arī viņa komandas biedrs aizsargs Valērijs Kičins. Iepriekš simboliskajā izlasē Kamešs bija arī pēc otrās un 17. kārtas. Pussargs piedalījies 22 spēlēs, izceļoties ar pieciem precīziem sitieniem, un tas ir dalīts otrais labākais rezultāts komandā.

Kamešs ir spēlējis arī Latvijas izlases rindās, tomēr pēdējos gados viņš pazīstams kā viens no tiem spēlētājiem, kuriem galvenais treneris Aleksandrs Starkovs vietu sastāvā neredz. Jūnijā aizvadītajā pārbaudes mačā pret Igaunijas izlasi pussargs laukumā devās starta sastāvā un aizvadīja visas 90 minūtes, bet viņam tās bijušas vienīgās valstsvienības kreklā 2017. gadā.

Izmantotie resursi:В сборной 23-го тура по два игрока «Енисея»,...

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650