21.09.2016. 17:15
Negaidītu panākumu Krievijas kausa futbolā 1/16 fināla spēlē trešdien guva Latvijas pussarga Vladimira Kameša pārstāvētā pēc spēka otrā čempionāta jeb Nacionālās līgas komanda Krasnojarskas «Jeņisej», kas ar rezultātu 2:1 (1:0) savā laukumā pieveica valsts čempioni Maskavas CSKA.

Rezultātu pirmā puslaika beigās pārpildītu Krasnojarskas stadiona tribīņu priekšā atklāja Ņikita Černovs, tomēr otrajā puslaikā bulgārs Georgijs Milanovs panāca izlīdzinājumu. «Jeņisej» gan nepadevās, un 83.minūtē uzvaras vārtus iesita Aleksandrs Lomakins.

Kamešs šajā spēlē laukumā pavadīja visas 90 minūtes, bet traumētais Latvijas pussargs Aleksandrs Cauņa joprojām nevarēja palīdzēt CSKA vienībai.

Kausa astotdaļfinālā «Jeņisej» sacentīsies ar Novosibirskas «Sibirj». Abas komandas pagājušajā nedēļas nogalē savā starpā tikās Nacionālās līgas spēlēs, cīnoties neizšķirti 1:1.

CSKA komanda pagājušajā sezonā triumfēja Krievijas čempionātā, bet kausa izcīņā aizkļuva līdz finālam, kurā ar 1:4 piekāpās savai principiālajai konkurentei Sanktpēterburgas «Zeņit». Tiesa, trešdienas mačā CSKA pamatsastāvā devās tikai viens futbolists, kurš pirms nedēļas UEFA Čempionu līgā bija starta vienpadsmitniekā cīņā, kurā tika nospēlēts 2:2 pret Leverkūzenes «Bayer».

Zīmīgi, ka «Zeņit» ceturtdien 1/16 fināla mačā tiksies ar cita Latvijas pussarga Artūra Zjuzina pārstāvēto Nacionālās līgas jaunpienācēju «Tambov». Savukārt vēlāk trešdien pussarga Ivana Lukjanova un vārtsarga Vitālija Meļņičenko pārstāvētā Nacionālās līgas komanda Voroņežas «Fakel» sacentīsies ar premjerlīgas vienību Groznijas «Terek».

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa