21.09.2016. 17:27
Latvijas futbolists Vladimirs Kamešs kopā ar „Enisey” vienību ar rezultātu 2:1 pārspēja titulēto Maskavas CSKA un iekļuva Krievijas kausa izcīņas 1/8 finālā.

Sezonu „Liepājā” uzsākušais Vladimirs Kamešs devās „Enisey” sākumsastāvā, palīdzot Krasnojarkas komandai spēlē pret Maskavas CSKA. „Enisey” šobrīd ieņem devīto vietu Krievijas Nacionālajā jeb spēka otrajā līgā, kamēr CSKA ir Čempionu līgas grupu turnīra dalībniece un galvenā favorīte uz uzvaru Krievijas Premjerlīgā.

CSKA arī šo maču aizvadīja bez savainotā Aleksandra Cauņas pieteikumā, turklāt nebija arī lielākās daļas ierastā pamatsastāva. Taču CSKA laukumā bija tādi spēlētāji kā Aleksejs Berezuckis un Bibrass Natčo.

„Enisey” vadībā izvirzījās 43. minūtē pēc CSKA vārtsarga Čepčugova kļūdas izgājienā, turklāt mirkli pirms tam mājiniece „Enisey” neizmantoja vēl vienu teju 100% vārtu gūšanas iespēju. Otrajā puslaikā CSKA 58. minūtē panāca neizšķirtu, bet uzreiz pēc tam labu momentu izveidoja Kamešs. Pēc viņa piespēles partnerim bija iespēja pārsteigt vārtsargu, taču viņš sita nedaudz garām. Taču „Enisey” tik un tā izrāva uzvaru 83. minūtē un iekļuva nākamajā kārtā, kamēr pagājušās sezonas finālistes un septiņkārtējā kausa ieguvēja CSKA izstājusies.

Kamešs nospēlēja visas 90 minūtes, un viņa komanda kausa 1/8 finālā tiksies ar „Sibir”, arī Nacionālās līgas komandu, ar kuru nedēļas nogalē spēlēja neizšķirti 1:1. Jāpiemin, ka CSKA nebija vienīgā neveiksmīgā Premjerlīgas komanda šodien Krievijas kausā – izstājās arī Maskavas „Spartak”, „Rostov” un „Tomsk”.

Savukārt Turcijas kausā izstāšanos piedzīvojusi Igora Tarasova pārstāvētā „Giresunspor”, kas ar 0:1 zaudēja līgu zemāk spēlējošajai „Karagumruk”.

Izmantotie resursi:Чемпионат.com: новости спорта - Чемпионат

Citronmuiža, biedrība Rauna, Vidzemes 13-7, Raunas p., Raunas n., LV-4131
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa