23.04.2017. 21:16

Vladimira Kameša Krasnojarskas ''Enisey'' savās mājās ar 2:0 svarīgā mačā pārspēja ''Kuban'' vienību. Mājiniekus vadībā izvirzīja Sergejs Samodins, taču 89. minūtē uzvaru nodrošināja Azers Aļijevs. Kamešs nospēlēja pilnu spēli, tā viņam bija trešā spēle pēc kārtas, kad laukumā pavadījis visu spēles laiku. ''Enisey'' ir uzvarējusi pēdējos trīs mačus un ar 51 punktu 33 spēlēs ieņem ceturto vietu.

Voroņežas ''Fakel'' viesos ar Ivanu Lukjanovu sastāvā ar 1:3 piedzīvoja zaudējumu pret ''Tyumen''. Pirmie vadībā izvirzījās ''Fakel'' futbolisti, kad 18. minūtē precīzs bija Oleksands Kasjans. Pirmais puslaiks noslēdzās ar 1:0 ''Fakel'' labā. Otrais puslaiks Lukjanovam un komandas biedriem izvērtās pagalam neveiksmīgi. 15 minūtēs trīs reizes tika pārkāpti soda laukumā, un ''Tyumen'' uzbrucējs Hasans Mamtovs guva ''hat-trick'', realizējot visus trīs 11 metru soda sitienus.

Lukjanovs laukumā devās sākumsastāvā, taču 82. minūtē pie rezultāta 1:3 tika nomainīts. Latviešu vārtsargs Vitālijs Meļņičenko tika atstāts rezervē un laukumā nedevās.

Grieķijas Superlīgā Jāņa Ikaunieka ''Larissa'' savās mājās uzņēma ''Xanti', izcīnot uzvaru ar 1:0. Vienīgie vārti tika gūti 24. minūtē. Ikaunieks spēli noskatījās no soliņa, nesagaidot iespēju doties laukumā. ''Larissa'' šobrīd ieņem 13. vietu turnīra tabulā, atrodoties tikai piecus punktus no izkrišanas zonas.

SS - sausās spēles (tikai aizsargiem un vārtsargiem)RP - rezultatīvās piespēlesMV - minūtes vidēji spēlē