11.01.2014. 20:48
Kaspars Kambala sestdien, 11. janvārī, guva 38 no 69 komandas punktiem un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, tomēr "Ankara D.S.I. Era" basketbolisti Turcijas otrās līgas izbraukuma spēlē zaudēja tuvākajiem konkurentiem "Akhisar Belediye".

“Aykon TED Ankara Kolejliler” (8-7, #7) piedzīvoja ceturto zaudējumu pēdējās piecās spēlēs, izbraukumā Izmirā piekāpjoties “Pinar Karšijaka” komandai (10-5, #4) ar rezultātu 53:76 (17:18, 14:20, 12:24, 10:14). Galvaspilsētas klubs pirmo apli noslēdza septītajā vietā 16 komandu konkurencē, tādējādi saglabājot vietu “play-off” zonā.

Kristaps Valters 25:30 minūtēs sameta deviņus punktus (2p 0/1, 3p 3/7), izdarīja trīs piespēles, pārķēra vienu bumbu un divas reizes kļūdījās. Vladimirs Golubovičs 12 punktiem pievienoja astoņas atlēkušās bumbas.

“Ankara D.S.I. Era” (11-6, #4) viesos atzina “Akhisar Belediye” (11-6, #3) pārākumu ar rezultātu 69:82 (22:21, 12:22, 23:14, 12:25). Galvaspilsētas klubs pirmo apli noslēdza ceturtajā vietā.

Kaspars Kambala izcēlās ar sezonas rekordu. Centra spēlētājs 34:29 minūtēs sameta 38 punktus (2p 12/23, 1p 14/16), izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, tai skaitā sešas uzbrukumā, pārķēra vienu bumbu, četras reizes kļūdījās un saņēma trīs personiskās piezīmes.

Centra spēlētājs ceturto reizi sezonā izcēlās ar “double-double” (pirms tam 21+10 pret “Hacettepe University”, 21+15 pret “Final Genclik” un 23+13 pret “Istanbul D.S.I.). Spēlē pret Pamukales Universitāti – toreiz bez Armanda Šķēles – Kambala sameta 24 punktus, bet trīsdesmit punktu robeža viņam šosezon vēl nebija pakļāvusies.

“Aydem Pamukkale University” (10-7, #9) mājās pārspēja “Final Genclik” (8-9, #12) ar rezultātu 76:64 (18:15, 29:18, 12:14, 17:17). Armands Šķēle nebija pieteikts spēlei, bet Pamukales basketbolisti pirmā apļa kopvērtējumā ieņēma devīto vietu.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161