22.03.2014. 23:11
Zaudējumu Spānijas ACB līgā šodien piedzīvoja Kaspara Bērziņa pārstāvētā ''Rio Natura Monbus'', kas savā laukumā dramatiskā mača galotnē ar 75:76 piekāpās Madrides ''Fuenlabrada''. Tikmēr Turcijā lielisku spēli aizvadīja Kaspars Kambala, palīdzot savai komandai izcīnīt uzvaru, kas ļāvusi pakāpties uz pirmo vietu čempionāta kopvērtējumā.

Sāpīgu neveiksmi Spānijas ACB regulārajā turnīrā šodien cieta ''Rio Natura Monbus'', kas savā laukumā 5000 skatītāju klātbūtnē bija spiesta atzīt ''Fuenlabrada'' pārākumu. Mača liktenis tika izšķirts pēdējās sekundēs, un par mājinieku kapraci kļuva pieredzējušais spāņu aizsargs Karloss Kabezass, kurš ''Fuenlabrada'' pēdējā uzbrukumā guva divus punktus ar sodu. Mača beigu rezultāts 76:75 par labu viesiem no Madrides.

Kaspars Bērziņš spēli iesāka mājinieku pamatsastāvā un nepilnās 17 minūtēs palīdzēja savai komandai ar desmit punktiem (2p. - 3/6, 1p. - 4/4), sešām atlēkušajām bumbām un sešām izprovocētām piezīmēm (labākais rādītājs starp abām komandām). 213 centimetrus garajam latvietim arī viena pārķerta bumba, viena kļūda, bloķēts metiens, trīs piezīmes un efektivitāte 17 (ceturtais labākais rādītājs komandā, Bērziņa labākais rādītājs šosezon).

Bērziņa komandai šī bija trešā neveiksme trīs spēlēs, un nelielā zaudējumu sērija ''Monbus'' komandu ACB kopvērtējumā atmetusi uz desmito vietu.

Jau rīt laukumā dosies Latvijas izlases aizsargs Dairis Bertāns, kurš kopā ar ''Bilbao Basket'' cīnīsies pret vareno Madrides ''Real'' (spēles sākums plkst. 13:40). Kristaps Porziņģis un Seviļas ''Cajasol'' rīt 19:00 izbraukumā sāks maču ar Vitorijas ''Laboral Kutxa''.

18. Valladolid 2 22

Šodien labu spēli Turcijas TB2L čempionātā aizvadīja latviešu spēka uzbrucējs/centrs Kaspars Kambala, kurš guva 22 punktus (2p. - 8/12, 1p. - 6/6), izcīnīja divas atlēkušās bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli, palīdzot Ankaras ''DSI Era'' pārspēt sestās vietas īpašnieci Stambulas ''BSB'' (85:80). Kambala laukumā pavadīja nepilnas 24 minūtes un nopelnīja četras personīgās piezīmes.

Ankaras vienībai šī bija devītā uzvara pēc kārtas. Kambala ar komandas biedriem nav zaudējuši kopš 7. februāra un Turcijas otrās līgas kopvērtējumā pagaidām ieņem pirmo vietu.

Tikmēr zaudējumu savā laukumā piedzīvoja Armanda Šķēles pārstāvētā ''Aydem'', kas savā laukumā ar 61:65 piekāpās piektajā vietā esošajai ''Akhisar Belediye''. Latviešu aizsargs laukumā pabija 31 minūti un atzīmējās ar deviņiem punktiem (2p. - 3/7, 3p. - 1/4), deviņām atlēkušajām bumbām (labākais rādītājs komandā) un četrām rezultatīvām piespēlēm. Šķēlem arī divas kļūdas un četri noteikumu pārkāpumi.

Šķēles komandai šī jau ir trešā neveiksme pēc kārtas, kas turnīra tabulā dod septīto vietu 17 komandu konkurencē.