15.01.2017. 16:24

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pēc pirmā brauciena latvietis bija trešais, bet otrajā uzrādīja otro labāko rezultātu. Sacensībās triumfēja austrietis Niko Gleiršers, kuram Aparjods summā piekāpās par 0,356 sekundēm.

Tikmēr 21.vietu starp 30 finišu sasniegušajiem atlētiem guva Edgars Karnītis, kurš uzvarētājam zaudēja gandrīz trīs sekundes.

Vēl svētdien sacensībās juniorēm astoto vietu izcīnīja Elīna Ieva Vītola, desmitā bija Anda Upīte, bet 12.pozīcijā ierindojās Sigita Bērziņa.

Savukārt komandu stafetē Latvija guva astoto vietu 12 valstu vidū. Starp puišiem trešais ātrākais bija Aparjods, bet Upīte meiteņu vidū, kā arī Bots un Plūme divnieku konkurencē palika desmitajā pozīcijā.

LETA jau vēstīja, ka junioru divnieku ekipāža Gunārs Bergs un Ralfs Vanzovičs sestdien izcīnīja desmito, kamēr 12.pozīcijā palika vēl viens Latvijas divnieks Mārtiņš Bots un Roberts Plūme.

Tikmēr jauniešu sacensībās puišiem sestdien 12.vietu ieņēma Gints Bērziņš, bet 13.pozīcijā bija Lūkass Krasts. Savukārt sacensībās jaunietēm Frančeska Bona tika diskvalificēta.

Sezonas pirmajos divos Pasaules kausa posmos jauniešiem un junioriem, kas pērn risinājās Kalgari trasē Kanādā, latvieši nepiedalījās, bet šosezon galvenās sacensības būs februāra sākumā Siguldā gaidāmais pasaules čempionāts. Pasaules meistarsacīkstēs viens no galvenajiem favorītiem būs Aparjods, kurš pašlaik arvien biežāk startē arī Pasaules kausa sacensībās pieaugušo vidū.Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties