05.01.2017. 12:54

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pasaules kausa posma rezultātu tabulā Šici noslēdza pirmo sešinieku, bet Putins/Marcinkēvičs ierindojās 14.vietā. Eiropas čempionāta vērtējumā neiekļāva Ziemeļamerikas ekipāžu rezultātus.

Visu goda pjedestālu aizņēma mājinieki vācieši - uzvarēja olimpiskie čempioni Tobiass Vendls/Tobiass Arlts, kuri divu braucienu summā sasniedza rezultātu viena minūte un 41,575 sekundes. Sudrabu nopelnīja sezonas līderi Toni Egerts/Saša Benekens, kuri bija vadībā pēc pirmā brauciena, bet summā atpalika 0,070 sekundes, savukārt par bronzas laureātiem kļuva Robins Geuke/Davids Gamms 0,782 sekundes aiz uzvarētājiem.

Gudramoviču/Kalniņu pēc pirmajā braucienā ieņemtās 4.vietas no līderu trijnieka šķīra nedaudz vairāk kā sekundes desmitdaļa, devītie bija brāļi Šici, savukārt Putins/Marcinkēvičs ieņēma 15.vietu 22 ekipāžu konkurencē. Jau pirmajā braucienā pretenzijas uz visu medaļu komplektu pieteica vācieši - Egertam/Benekenam sekoja Vendls/Arlts un Geuke/Gamms.

Otrajā braucienā brāļiem Šiciem bija ceturtais rezultāts.

Sieviešu konkurencē vēlāk ceturtdien Latviju pārstāvēs Elīza Cauce un Ulla Zirne, savukārt vīriešu sacensībās piektdien startēs Inārs Kivlenieks, Artūrs Dārznieks un Riks Kristens Rozītis. Kendija Aparjode, Kristers Aparjods un Kristaps Mauriņš iepriekš Nāciju kausa sacīkstēs nepārvarēja kvalifikāciju un Pasaules kausa posma pamatsacensībās nestartēs.

Vīrieši sacentīsies piektdien, kad paredzēta arī komandu stafete.

Nākamajā nedēļas nogalē Pasaules kausa sezonas sestais posms notiks Siguldā, bet janvāra beigās Īglsā, Austrijā, risināsies pasaules čempionāts.Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties