25.02.2012. 12:58
Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma sestdien izcīnīja 17.vietu sarežģītajā Paramonovo trasē Krievijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas pēdējā, astotā, posma, kas vienlaicīgi bija arī Eiropas čempionāts, sieviešu sacensībās.

Eiropas čempionāta ieskaitē E.Tīruma ieņēma 14.pozīciju.

Latvijas sportiste pēc pirmā brauciena ieņēma 18.vietu, bet otrajā spēja uzrādīt 13.labāko rezultātu, kas summā ļāva pakāpties par vienu pozīciju.

Divu braucienu summā E.Tīruma par 4,008 sekundēm atpalika no uzvaru izcīnījušās mājinieces Tatjanas Ivanovas.

Reklāma

Otrajā vietā 0,253 sekundes aiz Ivanovas ierindojās vāciete Tatjana Hifnere, kura tādējādi piekto gadu pēc kārtas kļuva par Pasaules kausa kopvērtējuma uzvarētāju.

Savukārt bronzas medaļu izcīnīja cita Vācijas sportiste Korina Martini, kura uzvarētājai zaudēja 0,247 sekundes.

E.Tīruma bija vienīgā Latvijas pārstāve sieviešu sacensībās.

LASI TVNET: Kivlenieks, Rubenis un Maija Tīruma nestartēs EČ kamaniņās

Kivlenieks sacensības izlaidīs slimības dēļ, Maija Tīruma nestartēs savainojuma dēļ, bet Rubenis šoreiz sacensībās būs trenera statusā.

Sestdien notiks arī divnieku ekipāžu sacensības, bet svētdien trasē dosies vīrieši, kā arī notiks komandu stafete.