30.12.2015. 10:14

, LSM.LV - Sports

Divnieku konkurencē Gudramovičs/Kalniņš bija ātrākie abos braucienos un summā par 0,319 sekundēm apsteidza Andra un Jura Šica ekipāžu, bet trešā vieta palika vakanta, jo Kristenu Putinu/Kārli Krišu Matuzeli pēc otrā brauciena diskvalificēja.

Savukārt vīriešu konkurencē abos braucienos nepārspēts palika Rozītis, summā par 0,334 sekundēm pārspējot Arturu Dārznieku, kurš Latvijas kausu ieguva pirms gada. Vēl vienu sekundes tūkstošdaļu lēnāks bija Inārs Kivlenieks, kuru Dārznieks apsteidza otrajā braucienā.

Sievietēm Cauce gandrīz pusotru sekundi (+1,446) aiz sevis atstāja tuvāko un vienīgo konkurenti Ullu Zirni, kura Pasaules kausa sezonas pirmo pusi izlaida veselības sarežģījumu dēļ. Sievietēm un juniorēm startēja pa divām dālībniecēm.

Junioriem labākie bija Aparjodu ģimenes jaunie sportisti. Kristers Aparjods uzvarēja puišu konkurencē, turpretim Kendija Aparjode apsteidza vienīgo sāncensi juniorēm.

Vēlāk trešdien kļūs zināmi uzvarētāji sacensībās jauniešu grupās. Sacensībām pieteicās vairāk nekā 50 sportistu. Latvijas kausa izcīņa kamaniņbraucējiem bija arī laba spēku pārbaude pirms Pasaules kausa izcīņas nākamā - 5.- posma, kas Siguldas trasē risināsies 9. un 10.janvārī.