24.12.2013. 16:11

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Tiek ziņots, ka Kalves pozīcijas komandā pašlaik ir nestabilas, jo latvieša sniegums laukumā līdz šim bijis ļoti nepārliecinošs. Pašlaik tiekot domāts par iespēju lauzt ar viņu līgumu.

Kā potenciālais Kalves aizvietotājs tiek minēts Melnkalnes basketbolists Vladimirs Dašičs, kurš šosezon darba vietu vēl nav atradis. Šovasar viņš Melnkalnes izlases rindās startēja Eiropas čempionāta finālturnīrā, tomēr pēc zaudējuma Latvijas valstsvienībai no komandas tika atskaitīts.

26 gadus vecais Kalve šosezon 11 Itālijas čempionāta spēlēs guvis vidēji 5,1 punktu un izcīnījis 1,6 atlēkušās bumbas. Čempionāta kopvērtējumā «Vanoli» ar diviem panākumiem 11 mačos ieņem pēdējo, 16. vietu.

Kalve «Vanoli» komandai pievienojās septembra izskaņā, izturot tajā pārbaudes laiku. Latvietis jau iepriekš ir spēlējis Itālijā - 2005. gadā pēc veiksmīga Eiropas U-18 čempionāta viņš parakstīja līgumu ar vienu no šīs valsts flagmaņiem Trevīzo «Benetton». Tomēr laiks šī kluba sastāvā Kalvem neizrādījās veiksmīgs, turklāt viņu mocīja arī dažādi savainojumi, kā rezultātā vēlāk līgums tika pārtraukts.

Kalve aizvadījis 35 spēles Latvijas valstsvienības sastāvā. Viņš piedalījies Eiropas čempionāta finālturnīrā 2009. gadā, kā arī kvalifikācijas turnīros 2008. un 2010. gadā.Olimpiks, sporta profesionālais centrs Brīvības gatve 197, Rīga, LV-1039
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties