15.10.2015. 22:42
Zviedrijas basketbola līgā zaudējumu piedzīvojusi Ernesta Kalves pārstāvētā Sundsvālas ''Dragons'', kas savā laukumā ar 81:91 piekāpās ''Jämtland Basket''. Latvietis ar 21 punktu bija rezultatīvākais savā komandā.

Pēc pirmās ceturtdaļas ''Dragons'' vēl bija vadībā ar 24:19, bet atlikušajā spēles daļā viesi pakāpeniski pārņēma iniciatīvu, audzēja savu pārsvaru un beigās svinēja itin drošu uzvaru ar 91:81. Izcilu maču uzvarētāju sastāvā aizvadīja Korins Henrijs, kurš Sundsvālas kluba grozā salādēja 36 punktus.

Latviešu uzbrucējs Ernests Kalve laukumā devās savas komandas starta piecniekā, nospēlēja vairāk nekā 31 (31:03) minūti, taču laukumu priekšlaicīgi pameta ar piecām piezīmēm. Kalve ar 21 punktu (soda metieni - 6/6, divpunktnieki - 6/6, tālmetieni - 1/5) bija rezultatīvākais savā komandā. Ernestam arī četras atlēkušās bumbas un piecas kļūdas.

Zviedrijas čempionātā ''Dragons'' četrās spēlēs guvusi divas uzvaras un ierindojas 4. vietā 11 komandu konkurencē.

Izmantotie resursi:Svenska Basketbollförbundet