03.01.2017. 22:23

FIBA Eiropas kausa otrajai kārtai kvalificējās 24 komandas, kuras tika sadalītas sešās apakšgrupās (K, L, M, N, O, P). Katras grupas uzvarētājas un divas labākās otro vietu īpašnieces kvalificēsies “Round of 16” kārtai, kur tām pievienosies astoņas komandas no Basketbola Čempionu līgas. Turpinājumā 16 komandas tiks salozētas astoņos pāros, lai sāktu izslēgšanas spēļu seriālu.

Zviedrijas čempioni “Sodertalje Kings” (1-2, #3) otrdien izcīnīja pirmo uzvaru K grupā, savā laukumā pārspējot Rumānijas “Mures” (0-3, #4) ar 88:68 (22:16, 23:14, 20:14, 23:24). Mājinieki ļoti labi nospēlēja aizsardzībā, pirmajās trīs ceturtdaļās vidēji ielaižot 14,7 punktus.

Sēderteljes aizsargs Dāvis Lejasmeiers 24:58 minūtēs guva trīs punktus (2p 0/2, 3p 1/2). Viņa rēķinā arī četras atlēkušās bumbas aizsardzībā, piecas piespēles, divas kļūdas, viena pārķerta bumba, četras personiskās piezīmes, +/- rādītājs 17 un lietderības koeficients 8.

Ernests Kalve ciemiņu rindās 28:55 minūtēs atzīmējās ar 12 punktiem (2p 5/8, 3p 0/3, 1p 2/4), piecām izcīnītām bumbām zem groziem, divām piespēlēm, trīs kļūdām, divām pārķertām bumbām, vienu piezīmi, +/- rādītāju -9 un otro labāko lietderības koeficientu 10.